WŁAŚCICIELE

Anna Chełmecka

Jestem współwłaścicielką Przedszkoli i Żłobków „Tęcza”. Od zawsze lubiłam dzieci, co skłoniło mnie do rozpoczęcia działalności przedszkolnej. Choć początki nie były łatwe, dzięki pomocy swojego męża obecnie dzieciaki mają możliwość korzystania z dobrodziejstw trzech naszych placówek.
W życiu kieruję się mottem „ Kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz w pracy”. Jestem osobą otwartą, towarzyską o złotym sercu. Nigdy nie odmawiam pomocy.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki dzieci. W wolnym czasie lubię czytać dobrą książkę, pracować w swoim ogrodzie, dzięki czemu jestem wiecznie uśmiechnięta i zrelaksowana.

Agnieszka Bugajska

Od zawsze miałam słabość do rzeczy skomplikowanych i niemożliwych. Na przekór wszystkim i wszystkiemu 7 lat temu, dzięki ofiarności i miłości swojego męża powstał Punkt Przedszkolny „Tęcza”. w Dąbrowej. W 2014 roku wraz z Anią otworzyłyśmy Przedszkole i Żłobek „Tęcza” w Łososinie Dolnej. Następne lata przyniosły kolejne placówki Klub Dziecięcy „Tęcza” w Tęgoborzy oraz Żłobek i Przedszkole z grupą integracyjną w Łękach. Kosztowało to wiele pracy i nieprzespanych nocy, nie mówiąc o sprawach finansowych ale jeśli widzi się światełko w tunelu i ma się przed oczami wizję uśmiechniętych i szczęśliwych dzieciaków, można przetrwać wszystko.
Nazwę Tęcza – wymyślił syn Daruś, który permanentnie ją malował na każdym swoim rysunku. Wychowana jestem w rodzinie wielodzietnej (6 rodzeństwa, ktoś musiał być najstarszy) od zawsze kocham dzieciaki i tzw. pomysły na organizację czasu wolnego.

Czytaj więcej…

TĘCZOWA KADRA

Ciocia Monika

Jestem opiekunem grupy „Tęczowe Misie”. Ukończyłam policealne studium zawodowe w Nowym Sączu w zakresie asystenta nauczyciela przedszkola oraz opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Uczestniczę w wielu szkoleniach podnoszących moje kwalifikację m.in. w maratonach artystycznych, forum wychowania przedszkolnego, szkoleniach muzyczno- plastycznych.
W codziennych kontaktach z dziećmi staram się wykazywać empatią- dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje dzieci. Z wielką radością obserwuję codzienne postępu naszych maluszków. Są to niezapomniane chwile, które na długo pozostają w pamięci.